SICON GROUT G20/100
SICON GROUT G10/50
SICON SZT8
SICON SZT4
SICON REPAIR 30/100
SICON REPAIR 10/40
SICON REPAIR 6/30
SICON REPAIR 0/40
SICON SCW 10
SICON SCW 5
SICON SHOT 70
SICON MC100
w postaci: żywic, posypek utwardzających, impregnatów, preparatów naprawczych oraz dylatacyjnych.
wytwarzanych produktów oraz usług z nimi związanych
w doborze właściwych surowców, oraz wnikliwa kontrola technologiczna
wynikająca z innowacyjnego zaplecza laboratoryjnego oraz parku technologicznego
dzięki optymalnym metodom produkcji matriałów stosowanych przez naszą firmę
Szukając odpowiedniego wykonawcy do swojego projektu, warto zwrócić uwagę na jego profesjonalizm, a więc doświadczenie na rynku, stosowane narzędzia i materiały, a także opinie na jego temat. Decydując się na wykonanie dowolnej pracy związanej z posadzką przemysłową, warto wybrać najlepsze dostępne na rynku materiały naprawcze.
Masa do wypełniania szczelin tworzy gumo podobną masę, która zapewnia wysoki poziom uszczelnienia betonu, drewna, metalu, szkła, twardego PCV czy tynków. Zapobiega deformacji podłoża oraz absorbuje rozszerzanie. Jest odporna na alkalia, a także niekorzystne warunki atmosferyczne i temperatury. Zaletą jest łatwa aplikacja oraz bardzo dobra przyczepność względem różnych podłoży.
Kolejnym rodzajem jest masa typu PCC, a właściwie beton polimerowo-cementowy, która jest specjalistyczną zaprawą służącą do naprawy powierzchni obciążonych dynamicznie, a także konstrukcji betonowych oraz żelbetowych. Masa pozwala na dokonanie naprawy nawet na znacznie zniszczonej konstrukcji w takich elementach jak wsporniki i słupy, balkony, stropy, a także różne obiekty budowlane, jak na przykład baseny.
Wchodząca w kategorię materiałów natryskowych zaprawa torkretowa służy przede wszystkim do napraw konstrukcyjnych, jak i niekonstrukcyjnych. Za jej pomocą można przeprowadzić renowację elementów żelbetonowych oraz betonowych, a także odbudować otuliny prętów zbrojeniowych. Torkretowanie polega na nałożeniu mieszanki betonowej metodą natrysku przy użyciu specjalistycznych urządzeń.
Masy samopoziomujące bywają stosowane jako podkład, warstwa wyrównująca, a także wygładzająca i mają istotny wpływ na jakość powierzchni podłogowej. Warto zaznaczyć, że wylewanie masy samopoziomującej nie należy do najłatwiejszych prac. Aby odpowiednio przeprowadzić wylewkę samopoziomującą, należy wykonać kilka kroków. Przede wszystkim należy odpowiednio przygotować podłoże, poprzez wcześniejsze oczyszczenie i odkurzenie, jak również uzupełnienie ubytków. Następnie należy uszczelnić styk ściany z podłogą oraz zagruntować całe podłoże. W kolejnym kroku należy przygotować dylatację z elastycznego materiału. Później można już dokonać wylewki masy samopoziomującej. Sam proces nakładania nie jest już aż tak wymagający. Masy samorozlewne zgodnie z prawami grawitacji wypełnią przeznaczoną przestrzeń samodzielnie. Można ją co najwyżej delikatnie rozprowadzić i nieco odpowietrzyć za pomocą wałka kolczastego. Po wykonaniu tych czynności pozostaje już tylko poczekać do całkowitego wyschnięcia masy.
Przy zakupie produktu należy brać pod uwagę powierzchnię, jaką będzie miała pokryć masa samopoziomująca. Cena będzie rzecz jasna różnić się w zależności od jej wielkości. Ponadto na cenę masy istotny wpływ będą miały takie czynniki jak skład samej wylewki. Wyższej jakości materiały posiadać będą wyższą cenę, którą nieraz warto rozważyć, by uzyskać najlepszy efekt z możliwych.
Posadzki przemysłowe
Posadzki przemysłowe (nawierzchnie przemysłowe), mają za zadanie przenoszenie obciążeń mechanicznych przy jednoczesnym utrzymaniu właściwości użytkowych oraz dekoracyjnych.
Parkingi i garaże
Drogi i mosty
Posadzki dekoracyjne
Analizy laboratoryjne
Ściany i podłogi Mikrocement